KROK PO KROKU

W celu uzyskania e-porady prawnej należy wykonać następujące kroki:

KROK NR 1

Prześlij do nas dokładny opis sprawy wraz z pytaniami i wątpliwościami. Skorzystaj z formularza dostępnego na naszej stronie internetowej lub wyślij e-mail na adres kancelariaargumentum@poczta.fm. Samo zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje i jest bezpłatne. Porady prawne online wyceniamy darmowo. Jeśli do udzielenia pomocy prawnej potrzebne jest zapoznanie się z dokumentami prosimy o przesłanie ich do nas w formie załącznika.

KROK NR 2

Nasz e prawnik niezwłocznie zapoznana się że stanem faktycznym i prawnym przedstawionym przez Ciebie oraz prześle informację zwrotną z wyceną usługi prawniczej oraz numerem rachunku bankowego.

KROK NR 3

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z usług prawnika online wpłać określoną przez prawnika kwotę na numer naszego rachunku bankowego i wyślij do nas wiadomość z informacją o dokonaniu przelewu. Skorzystaj z formularza dostępnego na naszej stronie internetowej lub wyślij e-mail na adres kancelariaargumentum@poczta.fm. Aby skrócić czas oczekiwania na odpowiedź dodaj do swej wiadomości potwierdzenie dokonania przelewu dzięki czemu nie będziemy musieli czekać na zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie.

KROK NR 4

W ciągu czterech dni powszednich od wpłynięcia na nasz rachunek bankowy pieniędzy lub otrzymania przez nas e-maila z potwierdzeniem dokonania przelewu zostanie do Ciebie wysłany e-mail zawierający zamówioną internetową usługę prawną. Jeśli po otrzymaniu odpowiedzi coś nadal będzie dla Ciebie niejasne możesz przez 3 dni swobodnie zadawać dodatkowe pytania bez dodatkowej opłaty.

 

 

Aby zadać pytanie naszemu prawnikowi

KLIKNIJ TUTAJ

 

 

 •  

  Listopad 2019
  P W Ś C P S N
  « lip    
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  252627282930